top of page

MySASY - česká aplikace, která mění přístup k tréninku

Aktualizováno: 28. 3. 2022

Úvod


Zrychlená doba často přímo ovlivňuje i sportovní trénink. Zejména amatérští sportovci jsou pod velkým tlakem, kdy musí skloubit dohromady práci, rodinu, sportovní trénink, regeneraci a kompenzaci. Plánování běžného dne, tak občas může znamenat počítání minut. Tato doba nás vystavuje mnoha tlakům a stresům, které naši předci neznali a proto bychom se s nadmírou vjemů a stresů měli naučit pracovat.

Aplikace MySASY nám v tréninku pomůže neztrácet čas!

Obsah:

  1. Jak MySASY funguje?

  2. Jak mi to pomůže v tréninku?

  3. Co k tomu potřebuji?

  4. Jak začít s měřením?Jak MySASY funguje?


Tento systém monitoruje klidovou srdeční frekvenci s přesnosti na 0,001 s. Pomocí spektrální analýzy (SA) hodnotí její variabilitu (heart rate variability - HRV).

Hodnotí stav autonomního nervového systému - (dále jen ANS), který funguje nezávisle na naši vůli a rozhoduje o všech aktivačních a regeneračních dějích v organismu.

Superkompenzační křivka a vývoj profilu


Teď česky, aplikace mysasy Vám po změření dokáže říct jestli, je vhodná doba pro náročný trénink nebo byste měli zvolnit. Není to žádné věštění z kávové sedliny, ale detailní správa stavu Vaše ANS, kterou Vaše mysl neošálí.


Jak mi to pomůže v tréninku?


MySASY nám každé ráno po změření oznámí, jak je na tom náš ANS. Tato informace je sama o sobě, bez znalosti regeneračních procesů nevyužitelná, ale pokud se naučítě naměřené hodnoty interpretovat, tak získáte mocnou zbraň. V případě, že nejste příliš sběhlí v interpretaci výsledků lze využít i základních pokynů aplikace, která Vás bude informovat o vašem aktuálním stavu a jak s tím naložit v následujícím tréninku.


Po změření víte, jak Vaše tělo zareagovalo na předchozí trénink, jak reaguje na celou tréninkovou fázi a jak okolní faktory ovlivňují připravenost Vašeho organismu na další tréninky.

Dokáže Vám zobrazit, kdy trénujete moc tvrdě, kdy naopak moc málo a kdy máte kapacitu na to zařadit intenzivní trénink.


Při objedávce Vámi vybraného programu využijte můj věrnostní kód "mushmas" a získáte slevu 15%

 

Co k tomu potřebuji?


Jak začít s měřením?

  1. Instalece aplikace MySASY (IOS , Android )

  2. Aktivace programu Free, Basic nebo Sport

  3. Spárování aplikace s hrudním pásem HRM

  4. Měření, dle instrukcí aplikace

Pokud chcete s MySASY začít, ale nevíte jak intepretovat výsledky, tak Vám rád pomohu. Více ZDE
65 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2 Post
bottom of page