top of page
369702862_6697504450308475_8730838725992171074_n.jpg

Canicross team training
online schedule and consultation

 • Do you feel that you are holding your dog?

 • Can't you get your dog partner in shape?

 • Are you into determining the appropriate training for yourself and your dog?

Cacnicross is a very specific running discipline. In addition to physical condition, the interplay of dog and runner also plays a role here. Training a dog as a human is nonsense. Training canicross so that I regularly run with a dog in a sled is a health risk with a larger dog and in the long run it leads to stagnation of both team members.

I consult the physical training of the dog with experienced dog trainers, dog physiotherapists and I also add my own many years of experience. The training is very specific and sometimes does not make sense to the likes. However, they are all well-thought-out procedures that will ultimately make a stuffed tractor for your dog.

Canicrossar runner training is different than would be expected. Although the total distance is 4-7 km, the training procedures are remarkably similar to the training of milestones and it makes sense.

What will you get?

 • Daily consultations, text or telephone.

 • One-month individual training plan consisting of week by week according to your time possibilities and physical abilities

 • Weekly training recommendations for your dog partner

 • Consultation of procedures for canicross trainings

 • Opportunity to draw on all my canicross and training know-how.

 • Possibility to choose a training system according to your goal.

 • A reasonable price of 600 CZK per month is only 140 CZK per week

 

What will you need?

 • Any sports tester (smart watch with running / walking function) is enough for a smartphone with a sports application.

 • The desire to change established order.

 • The desire to learn something new

 • Sportswear and footwear (I will be happy to help with shopping and consultation)

 • Canicross equipment (with help and selection I will be happy to help)

 

800

monthly

4 320,-

semi-annually

- 10%

Reference klientů

Parallel Lines

Lenka K.

Službu Tréninkový program pro psa využívám již delší čas a jsem s ní moc spokojená. Troufám si říct, že je spokojený i můj pes. Tréninkové dávky píše Tereza Hladká, zkušená trenérka psů, jejíž přístup mi zcela vyhovuje. Pes se mi vrátil do kondice a je perfektně připraven závodit. Tréninky ho baví, protože jsou velmi variabilní. Zároveň já mám jistotu, že ho zbytečně nepřetěžuji a doufám, že i díky tomu bude mít pohybový aparát dlouho zdravý. Na plánu se domlouváme na týden dopředu i podle mých časových možností. Zpravidla jeden den požaduji na aquaterapii, nebo fyzioterapii podle potřeby. Velmi častou součástí jsou rychlé procházky, kdy pes běhá. Speciální tréninky na budování rychlosti, nebo síly. Přes léto je zařazeno plavání. A třešničkou jsou tréninky v tahu. Některé tréninky jsou logicky navázané na sebe, jiné se dají v plánu přesunout. Celý systém strukturovaného tréninku krásně nasedá na závodní sezónu, tak jak je žádoucí.

Fitness

Ivana B.

Začali jsme hezky od začátku. Tréninky nám píše na celý týden dopředu s tím, že vždy v neděli nebo pondělí dám vědět jak jsme na tom časově. Oba pracujeme na směny. Někdy se míjíme a třeba nemáme tolik časových možností na delší trénink nebo trénink ve dvou (to hlavně kvůli motivaci psa). Terka nám vždy vyjde vstříc a vymyslí to tak, aby to vyhovovalo všem stranám. Což je za mě ohromné plus. Když si s něčím nevíme rady, otravuji jí s pomocí nebo názorem. Vždy ochotně poradí V tréninkovém plánu nechybí nabírání objemu, CC, strečink a odpočinek. Samozřejmě vše psí Je vidět, že to nabírá na obrátkach, když se blíží sezóna a naopak měl volno, když se nic nedělo. Na Dexíkovi je vidět jak se mu zlepšuje kondice, má sílu jako blázínek a hlavně, hlavně ho to všechno baví Není přetrénovaný a když vidím ten týden, dává to celé nějaký smysl. Pejska si sice člověk musí odtrénovat sám a musí si ho pozorovat a nedělat vše slepě, popřípadě trénink přizpůsobit, ale má to řád. Jsme vděční, že jsme na Terku narazili. Nikdy nebyla nepříjemná a ani mi nikdy nevynadala, když jsem udělala něco blbě Moc si vážíme toho, že říká věci upřímně a tak jsou. . Psa si zkazí člověk hrozně snadno, ale troufám si říct, že díky tréninkům od Terky se nám nic takového nestalo.

bottom of page